Intergemeentelijke samenwerking (IGS) en adviesraden

Lut Kint

Voorzitter bijzonder comité voor de sociale dienst

Maurine Depape

Lid van het bijzonder comité van de sociale dienst (van 3/1/2019 tot 31/12/2021)

Geert Goossens

Lid van het bijzonder comité van de sociale dienst (3/1/2019 tot 31/12/2021)

Omer Graulus

Lid van het bijzonder comité van de sociale dienst (3/1/2019 tot 31/12/2021)

Carla Decoster

Lid van het bijzonder comité van de sociale dienst (1/1/2022 tot 31/12/2024)

Dirk De Vos

Lid van het bijzonder comité van de sociale dienst (van 1/1/2022 tot 31/12/2024)

Tom Vanbeckevoort

Lid van het bijzonder comité van de sociale dienst (1/1/2022 tot 31/12/2024)